CzTorrent - 1. CZ Free Torrent Tracker - Google SketchUp Pro 8.0.11752

Menu

CEX.IO

Statistika

Uživatelé Torrenty Seedeři Leecheři Peery Seed/Leech Přenesená data
236360 | 238827 119078 | 121755 1292537 | 1653000 36374 | 63844 1328917 | 1697814 3553% 945.805 PiB

Login

Obsah

Detaily torrentu

Detaily torrentu
Název:
Google SketchUp Pro 8.0.11752
Kategorie:
Aplikace
Přidán:
6.6.2012 18:11:01
Zkontrolován:
6.6.2012 18:11:01
Zdraví 88%
Provozovatel serveru nenese žádnou zodpovědnost za nahrané soubory. Odpovědnost nese vždy uploader souboru.
Jazyk: en
Licence: keygen
Minimalní konfigurace: DX Renditioner je určený pro Windows XP nebo Vista na PC, a OS/X 10.4. nebo 10.5., Mac a funguje také na PowerPC nebo Intel-based Mac počítačích (na objednávce nutné vyznačit typ operačního systému).  Program požaduje SketchUp (volnou verzi) nebo SketchUp Pro verze 6.4.x nebo pozdější.  Jako všechny fotorealistické renderingy, IDX Renditioner značně využívá systémovou RAM paměť a výkon, takže program není doporučen pro systémy s pamětí menší než 1 GB RAM, doporučena je paměť 2 GB
Odkaz na recenzi: http://sketchup.google.com/intl/en/product/gsup.html

image

IDX Renditioner je plug-in na Google SketchUp (testováno na free US version 6 a 7), který přináší vysokou kvalitu fotorealistického renderování snadno a rychle. Renditioner pracuje přímo ve SketchUp a umožňuje upravovat materiály, pokročilejší nastavení osvětlení, prostředí a pozadí. Rendetioner nabízí 3 režimy renderování Preview (Náhled), Standard (Standardní) a Presentation (Prezentace). Program je snadný pro začátečníky a zároveň dostatečný silný pro profesionály. Silné nástroje jsou optimalizovány do přehledného prostředí. Jednoduchost a rychlost spojená s prací přímo v programu SketchUp zaručují rychlé vizualizace návrhu. Renditoner nabízí 16 megapixelový rendering pro velkoformátový tisk a silnou prezentaci návrhů.

Funkce programu IDX Renditioner

IDX Renditioner zahrnuje nastavení materiálů, části osvětlení, nastavení osvětlení, nastavení pozadí, potlačení slunce z programu SketchUp, a další početná nastavení. Výkon a snadné použití poskytují rychle kvalitní výstupy, bez toho, aby jste museli být expertem na renderování. Díky tomu se můžete rychle stát profesionálem ve vytváření představ vašich návrhů.

Snadné používání

Renderování jedním kliknutím myší poskytuje velmi dobré výsledky. Stačí jednoduše vytvořit ve SketchUp požadovaný pohled a vybrat jeden ze tří režimu renderování (Preview, Standard nebo Presentation).
Změna velikosti renderu je tak snadná jako přesouvání renderovacího okna do požadované velikosti, nebo zadání hodnoty pixelů.
Změna světelných efektů je snadná jako vypnutí nebo zapnutí vypínače. Přesné a pokročilejší efekty nejsou ve srovnání s ostatními renderovacími systémy složité.
Povrchové úpravy k materiálům se přiřazují jednoduše, vybráním materiálu, kliknutím pravým tlačítkem a vybráním požadované úpravy (mat, zrcadlo, leštěný, atd.).

Režimy renderování

IDX Renditioner obsahuje tři základní režimy renderování: Preview, Standard a Presentation.
V nastavení renderování každého režimu můžete změnit Kvalitu obrázku a Přesnost osvětlení. Defaultní nastavení umožňuje velmi rychlé rendery v náhledovém režimu, dobrou úroveň kvality ve standardním režimu a velmi vysokou úroveň v režimu Prezentace.
Nastavení velikosti scény (Site, Building, Room, Large Object, Small Object, nebo uživatelský) a Osvětlení (Exterior, Interior, nebo Studio) ovlivňuje nastavení číselné kvality ovládání za scénou za účelem odstranění složitosti a představuje nejlepší možnou konfiguraci pro příslušnou scénu.

Osvětlení

Přirozené osvětlení, přicházející z pozice slunce ve SketchUp, může být vypnuté, zapnuté nebo potlačené.
Pomocí potlačení přirozeného osvětlení dochází k rovnováze mezi přirozeným a umělým osvětlením.
Přirozené osvětlení, pocházející z pozice slunce ve SketchUp, může být potlačeno a nebo lze zadat přesný směr a výšku osvětlení.
Přirozené osvětlení používá přednastavené mapování tónů barev založené na vybraných vlastnostech osvětlení.
Vlastnosti osvětlení zahrnují jasnou oblohu, mlhu, zamračeno, zataženo, šero – jasno, šero – mlha, šero – zamračeno, šero – zataženo, noc – úplněk, noc – poloúplněk, noc – zataženo.
Umělé osvětlení je použito k částem SketchUp:
Jakákoliv část SketchUp může být změněna na světlo.
IDX Renditioner zahrnuje 33 SketchUp částí osvětlení.
Umělé osvětlení může být samostatným osvětlením zapnuté, vypnuté nebo potlačené.
Nastavení světla reflektoru od úzkého k širokému.
Typy světel:
Bodová světla (omni lights) zářící ve všech směrech.
Reflektorové světlo představuje kužel světla ve směru nastaveném pomocí části.
Více než 60 různých typů žárovek ve všesměrovém nebo bodové konfiguraci a různé nastavení výkonu zahrnující:
Incandescent (bílá žárovka)
Halogen
Fluorescent (zářivka)
FL – Cool White
FL – Full Spectrum
FL – Warm
Sodium (sodíková)
Mercury Vapour (rtuťová výbojka)
Metal Halide (halogenidová výbojka)
Každý typ žárovky má přednastavený sílu a barvu založenou na vybraném výkonu
Intenzita jakékoliv žárovky může být změna na požadovanou hodnotu.
Barva vydávaného světla může být také změněna. Tento nástroj je užitečný ve vyvažování teploty světla z typu žárovky založené na prostředí, nebo při simulaci “colored gels“.

Materiály

IDX Renditioner používá materiály SketchUp. Program obsahuje standardní materiály, bonusový balíček materiálů, nebo materiály vytvořené z importovaných obrázků.
Změnu pozice materiálů, nebo rozsahu materiálu lze dělat přímo ze SketchUpu, takže se ukáže to, co vidíte.
IDX Renditioner také vytváří “bump-map“, která automatickým vybráním tmy a tmavých světel přidá hloubku textuře.
Rozsah hrbolatosti pro texturu lze nastavit od perfektně hladkého k hrbolatému.
Hrbolatost textury může být obrácená tak, že například “grout“ na cihlové zdi může být konvexní (vypuklá) nebo konkávní (dutá).
Průhledné SketchUp materiály jsou automaticky v určitém stupni průhlednosti určené úrovní neprůhlednosti nastavené ve SketchUp.
Ke každému materiálu je možné přiřadit povrchovou úpravu. Povrchové úpravy zahrnují Glass (sklo), Glow (zář), Matte (mat), Metal - dull (těžký kov), Metall – polished (leštěný kov), Mirror (zrcadlo), Plastic (plast), Polished (leštěný povrch) a Varnished (lakovaný povrch). Defaultní povrchová úprava pro všechny materiály je Matte (mat).
Změny hrbolatosti nebo povrchové úpravy materiálu jsou zobrazené v náhledovém okně.

Prostředí

Prostředí je založené na vybraných podmínkách osvětlení (slunce, měsíc). Barvy pozadí jsou automaticky vybrány, aby odpovídaly osvětlení.
Barvy pozadí mohou být zrušeny barvami SketchUp.
Je možné definovat uživatelské barvy. Například v prostředí podkroví může být žádané, aby bylo celé pozadí bílé nebo černé.
Lze také použít fotografický obraz. Fotografie jsou renderovány v nekonečnu za modelem, a jsou v měřítku vodorovně a svisle k velikosti renderovacího okna.
 

Komentáře

Komentáře

Celkem komentářů: 3 (Přihlašte se pro jejich zobrazení)

Lego

Konec stránky

Domů | Torrenty | Podpora | Statistika | Pravidla | FAQ | Uživatelé | Fórum | IRC