CzTorrent - 1. CZ Free Torrent Tracker - Princezna Isabela: Prokletí čarodějnice

Menu

CEX.IO

Statistika

Uživatelé Torrenty Seedeři Leecheři Peery Seed/Leech Přenesená data
236561 | 238827 119046 | 121755 792515 | 1653000 20475 | 63844 812992 | 1697814 3871% 944.319 PiB

Login

Obsah

Detaily torrentu

Detaily torrentu
Název:
Princezna Isabela: Prokletí čarodějnice
Kategorie:
Hry
Přidán:
27.2.2011 21:04:25
Zkontrolován:
27.2.2011 21:04:25
Zdraví 98%
Provozovatel serveru nenese žádnou zodpovědnost za nahrané soubory. Odpovědnost nese vždy uploader souboru.
Lokalizace: čeština
Popis: hledání skrytých objektů
Minimální konfigurace: Windows 98/ME/2000/XP/Vista,Win7 , 700 MHz procesor, 1024 MB RAM, DirectX 8, 100 MB volného místa na disku.
Rok vydání: 2010
Ochrany: žádné


:stop: !!! POZOR !!! :stop:


HRA SE NEINSTALUJE !! :acute: STAŽENOU SLOŽKU S HROU POUZE ZKOPÍRUJTE DO "PROGRAM FILES" A VYTVOŘTE SI ZÁSTUPCE NA PLOCHU !!
Popis

Čarodějnice uvalila kletbu na celý zámek. Dokážeš zachránit královskou rodinu?

Pro princeznu Isabelu to měla být nejšťastnější chvíle jejího života, ten den se měla provdat za svého milovaného prince Adama. Svatební přípravy ale narušila zlá čarodějnice, která v několika okamžicích zaklela celý zámek a jeho obyvatele uvěznila v zrcadlech, která rozbila na tisíce kousků. Běsnění čarodějnice jen náhodou unikla princezna Isabela. Ona jediná může čarodějnici porazit a zachránit královskou rodinu.

Hra Princezna Isabela: Prokletí Čarodějnice je vynikající dobrodružnou hrou plnou logických hádanek a hledání předmětů. Vaším úkolem je zachránit zakletý zámek, vysvobodit členy královské rodiny a přijít na to, kdo je vlastně ona tajemná čarodějnice. Naštěstí na to nejste tak úplně sami – doprovází vás pohádková víla, která vám vždy ráda poradí, když potřebujete.

Abyste zvítězili nad zlou čarodějnicí, budete muset prolomit kletbu v každé zámecké místnosti. Vaše úkoly budou opravdu rozmanité: od klasického hledání předmětů ze seznamu budete muset používat správné předměty na správných místech, řešit logické hádanky, skládat obrazce do správných tvarů a mnoho dalšího. Vzhledem k velikosti zámku vás čeká velké množství místností, které musíte projít. Naštěstí je ale po ruce přehledná mapa, která vám vždy označí ty místnosti, které jste již splnili a v nichž už nemusíte dále hledat. Většina předmětů, které budete hledat má svůj smysl a pro váš postup hrou je budete muset ve správné chvíli použít...

Dále musíte sbírat střepy ze zrcadel, tyto střepy správně skládat a vysvobodit tak zakleté obyvatele zámku, kteří vám prozradí další indicie pro postup do dalších částí zakletého zámku.

Pohádková víla, (váš pomocník a rádce) později získá speciální síly, díky kterým můžete rozbíjet předměty a nalézt tak další stopy nebo používat přírodní živly vítr, vodu a oheň pro vyřešení některých hádanek.

Princezna Isabela: Prokletí Čarodějnice je skvěle zpracovanou hrou plnou logických hádanek, se zajímavým příběhem, atraktivní grafikou a vynikajícím ozvučením. Nejedná se pouze o hledání předmětů, hra nabízí celou řadu mini her a různorodých hádanek k vyřešení, u kterých se rozhodně nudit nebudete !![/i]

Ovládání

Hra se ovládá myší. Pokud potřebujete pomoci s některou částí místnosti (detailní pohled), klikněte na malý otazník v levém horním rohu. Při hledání předmětů dále můžete používat funkci nápovědy kliknutím na vílu. Nezapomeňte na speciální schopnosti, které víla v průběhu hry získává, například rozbíjení předmětů (vázy, nádoby apod.) V některých případech je možné použít i pravé tlačítko myši (natáčení střepů při skládání zrcadla)

Čeká na Vás :

  * Přes 135 scén k vyřešení
   * 15 zábavných mini her
   * Více než 20 logických hádanek
   * Nápověda              !!! ZA PODĚKOVÁNÍ A BODÍKY VÁM VŠEM PŘEDEM DÍKY !!!  :compliment:

 

Komentáře

Komentáře

Celkem komentářů: 36 (Přihlašte se pro jejich zobrazení)

Lego

Konec stránky

Domů | Torrenty | Podpora | Statistika | Pravidla | FAQ | Uživatelé | Fórum | IRC